Set-San Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

kurumsal

Hakkımızda

SET ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 kapalı alanlı binadan oluşmaktadır.
 
Şirketimiz 1973 yılında kurulmuş olup, elektronik mamullerinde yenilikçi ve öncü üretimden tüketime kadar SET markası ile güven veren Kalite 9001-2000 Belgeli ve TSE onaylı 30 yıllık geçmişe sahip imalatçı firmadır.
 
Fabrikamızdaki tüm ürünlerin tamamının montajı, otomatik dizi makinelerinde yapılmakta ve test edilmektedir. Çok adetli üretimlerin yapılabilmesi için hızlı, hassas ve modern otomatik krem lehim serigrafi makineleri, ile Axial ve Radial bacaklı malzeme dizgi makinaları bulunmaktadır. Ayrıca ön hazırlamada otomatik ve yarı otomatik makineler ile test adaptörleri ve test yazılımlarıyla üretim hatlarımız hızlandırılmıştır.
 
Set Elektronik, üretimde sahip olduğu modern üretim ve test alt yapısı ile tecrübeli ve eğitimli personeli, maliyette titiz ve kaliteli üretimiyle çok adetli ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.
 
Bu güne kadar Türkiye de üretilip dünya pazarlarında satılan elektronik cihaz markalarına da yan sanayi olarak destek vermektedir.
 
Şirketimizin Vizyonu 
Dünyanın önde gelen elektronik üreticileri arasında yer almak
Misyonu ise 
Elektronik sektöründe yeniliklerin uygulayıcısı olmak.